אודות

אז מי אני בעצם?

קוראים לי דור, אני בן 24 ואני ממש אוהב לאפות. ולצלם.

עד היום צילמתי את הדברים שאני אופה והעלתי לאינסטגרם, והסיבה האמיתית לכך שאני מצלם את רוב הדברים שאני אופה היא כי אני פשוט נהנה מהצילום לפחות כמו שאני נהנה מהאפייה.

לימדתי את עצמי לאפות ולצלם לבד ואני משתפר ככל שאני צובר יותר נסיון.

באמת לא למדת בשום מקום?

טוב, זה לא ממש מדיוק. במרץ 2016 זכיתי בתחרות אפייה של מגזין "על השולחן" ו"דנון" והפרס היה קורס קונדיטוריה! הקורס שקיבלתי כתוצאה מהזכייה היה קורס הבסיס, ולמרות שאת רוב הדברים שעשיתי שם לא עשיתי בפעם הראשונה, אני מרגיש שלמדתי שם המון, ושהטכניקה שלי השתפרה מאוד. אז אם אתם שוקלים ללמוד שם, למרות שעשיתי רק את קורס הבסיס אני ממליץ על המקום בחום רב!

אז מה אתה אופה? מה אפשר למצוא כאן בבלוג?

אני אתחיל מהשאלה השנייה- אפשר יהיה למצוא כאן בבלוג מתכונים שאגרתי במהלך השנים (טוב, זה יצא לי קצת זקן ומתיימר), מתכונים שאני ממש אוהב מבלוגים או ספרים אחרים (עם קרדיט כמובן) וגם מתכונים שפיתחתי בעצמי. אני חושב שהסגנון שלי הוא די פשוט (למרות שאני נהנה לפעמים להסתבך, גם כאלה מתכונים יהיו כאן) וחוטא לפעמים גם בפוד- פורן (אתם אנשים של נוטלה מטפטפת? של שברי אוריאו בכל מקום? גם לכם נדאג מידי פעם!). והל. הולכים להיות כאן הרבה מתכונים עם הל.

מי אחראי על הלוגו של הבלוג?

שמחית זרי המוכשרת בטירוף, שסיימה להכין אותו (וגם את הפונט עצמו) תוך חמש דקות, וסבלה את ההצקות שלי אחר כך במהלך שבוע שלם! מקווה שאתם כבר עוקבים.

למה אתה שואל את עצמך שאלות  בעמוד הזה ואז עונה עליהן? זה לא קצת פתאטי?

אין ספק. אבל כולם עושים את זה ואני חלש אופי.

Untitled-2